Kayseri Arçelik Servisi Hakkında

Arçelik Servisi Hakkında

ALSO Teknik olarak 15 yılı aşkın süredir Kayseri Arçelik Servisi olarak faaliyet gösteriyoruz. Kayseri'nin Melikgazi, Kocasinan, Talas ve Hacılar ilçeleri başta olmak üzere bütün ilçelere hizmet veriyoruz. Bizi aramanız durumunda en geç bir saat içerisinde adresinize servis ekibimizi yönlendirerek gerekli tamir işlemlerini başlatıyoruz.

Arçelik Servisi olarak, müşteri memnuniyetine vermiş olduğumuz önemi vurgulamak adına, yapmış olduğumuz tamir işlemlerine parça ve işçilik garantisi veriyoruz. Bu şekilde aynı arıza ile bir daha karşılaşmamanız için gerekli tüm işlemleri yapmış oluyoruz.

Merkezi mahalleler arasında olan İldem, Erkiler, Belsin, Mimsin, Anayurt, Fevzi Çakmak, Alparslan Mahallesi, Yıldırım Beyazıt, Gültepe, Erciyesevler, Uğurevler, Hürriyet gibi bütün mahallelere 30 dakikada servis yönlendirebiliyoruz.

Arçelik grubunda yer alan Beko, Altus ve Grundik için de tamir hizmeti veriyoruz. Arçelik, Beko, Altus ve Grundik marka cihazınızda yaşadığınız arızalar için yerinde tamir hizmeti de sunuyoruz.

Arçelik marka buzdolabı, çamaşır ve bulaşık makinesi, fırın ve televizyonlarda yaşayabileceğiniz bütün arızlar hakkında bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pazar günleri de dahil haftanın her günü hizmet veriyoruz. Saat 08:00 ile 22:00 arasında çağrı merkezimizi arayarak hizmet alabilirsiniz.

Çağrı Merkezi
© 2024 Also Teknik. Her Hakkı Saklıdır. Firmamız Özel Servistir
Web Tasarım: Merich